ASMA KAT VE ARA KAT SİSTEMLERİ

Asmakat ve Arakat Sistemleri

Güçlü Metal Çelik olarak Çatı İmalatı Montajı Yanısıra Mekanlarınız da Asma Kat Projeleri imalatı ve Montaj İşlerinizi itina ile yapmaktayız.

İstanbulda da Hizmet Vermekteyiz.İstanbul da İş Yerlerine Asma Kat Yaptırmayı düşünen müşterilerimize gerek teknik anlamda gerekse uygulama ve malzeme alanında destek sağlamaktayız.

İstanbul Asma Kat Olarak İlk Öncelik yer etüt çalışması yapmamızdır ve bu çalışmamız ücretsiz olarak sunulan bir hizmetimizdir.Etüt Çalışmamızda Mekanınızın konumu yapmak istediğiniz proje ve ya düşünceniz değerlendirilir ve size uygun fikirler projeler sunarız.

Asma Kat talep etmeniz durumunda ücretlendirme teklifimizi sunarız kabul ederseniz en kısa sürede uzman ekip arkadaşlarımız mekanınızda istemiş olduğunuz yeniliği gerçekleştirmiş olur.
Öncelikle asma kat uygulaması yapılacak olan alanla ilgili planlama çalışmaları yapılır. Yapılan planlama dahilin de en iyi avantajı sağlamak amacı ile müşterilerimizin istekleri ve bizim tecrübelerimiz göz önünde bulundurularak, en iyi planlama çalışması elde edilmiş olur. Oluşturulan plan dahilin de ölçümleme çalışmaları yapılır. Genellikle uygulanan asma katlarda kullanılacak taşıyıcı direklerin sayısı minimum seviyeye düşürülerek asma kat yapılan alanın alt kısmında en geniş alan verimi elde edilmiş olunur

Sektörde

14

Yıldır Çalışıyoruz


Asma Kat

1233

Teslim Edildi


Çelik Platform Montaj

1209

Teslim Edildi


Çelik Çatı Uygulamaları

2753

Teslim Edildi